تبلیغات
حجاب تاج بندگی - عوارض برهنگی

حجاب تاج بندگی

حجاب، فاصله و حریمی میان زن و مرد نامحرم است و سبب پایین آمدن منحنی غریزه جنسی می شود. عشوه گری آنها؛باعث تحریك مردان مخصوصا جوانان میشود؛تحریكی كه سبب فشار و ایجاد هیجانهای منفی عصبی میشود و گاها موجب امراض روانی نیز میشود.

 گاهی این خیال به ذهن می آید؛ دركشورهایی كه حجاب درآن رعایت نمیشود این مسئله كاملا جا افتاده و مردمی كه در همان بدو كودكی با مسئله برهنگی وبی حجابی روبرو میشوند، باید كاملا به یك مسئله عادی تبدیل شده باشد و آن عوارض ناشی از برهنگی در این كشورها یا نباشد ویا كمتر با آن روبرو باشند،اما آمار و ارقام ومستندهای كه خودشان هم به آن اعتراف كرده اند،چیز دیگری را بیان میكند.

برطبق آماری تكان دهنده هر بیست دقیقه یكبار، یك زن در سوئد كتك میخورد و مجروح میشود ودر هر سه ساعت یكبار، به یك زن تجاوز میشود.(1)بین سالهای 1968-1992 در آمریكا هشت هزارنفر از همسرهایشان جدا شده اند واین در حالیست كه فرانسه، آلمان، ایتالیا و انگلستان نیز با فاصله كمی به دنبال آمریكا هستند.[2]

شبكه تلویزیونی«سی. ان. ان» در گزارشی از وضعیت خانواده ها در آمریكا طی یكسال 16270 مرد آمریكایی خانواه هایشان را بی اطلاع گذاشتند و رفتند.دلایل این عده برای گریز از خانه، بداخلاقی، سلطه جویی، خرج تراشیف سبكسری همسر، پشیمانی ازدواج، شیطنت فرزندان،مزاحمت مادر زن،میل به تجرد وعشق به زن دیگر عنوان شده است.[3] و بسیاری از آمارهایی كه خودشان اعلام كرده اند.

آمارهای قطعی و مستند نشان میدهد كه با افزایش برهنگی وبی حجابی در جهان،طلاق واز هم گسیختگی زندگی زناشوئی به طور مداوم بالا رفته است.

البته این نكته را هم اضافه كنم:هرجافرهنگ برهنگی وجود داشته باشه،عوارض آنهم خواهد آمد حال در اروپا باشدكه نماد فرهنگ برهنگیست ویا در كشور خودمان.منظور از فرهنگ برهنگی تنها ظاهر برهنگی نیست بلكه علاوه برآن شامل فكر برهنگی ،رفتار برهنگی و زبان برهنگی هم میشود.همینكه فكربرهنگی داشته باشیم، توی تعاملات و ارتباطاتمون خودش را نشان میدهددر حالیكه  ازجهت ظاهری حجاب را  هم رعایت میكنیم.

 لذا سوال در اینجا مطرح میشود؛ مثلا فلان شهر كه معروف است به شهرمذهبی و شهر حجاب، چرا آمار ناهنجاریهای اخلاقی اجتماعی بالایی دارد؟اینجاست كه شاید بتوان اینطور جواب داد كه صرف داشتن ظاهرمذهبی  كافی نیست بلكه زمانی فرهنگ دینی و حجاب را خواهیم داشت كه این فرهنگ هم از جهت ظاهر وهم ازجهت باطن توأمان در ما رسوخ كرده باشند.

پی نوشت‌ها:
[1]. روزنامه جمهوری اسلامی ایران،7/6/68

[2]. بهشت جوانان،اسدالله  محمدی نیا،چاپ22،صفحه235
[3]. همان
برچسب ها: حجاب، برهنگی، فرهنگ برهنگی، فكربرهنگی، رفتاربرهنگی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 9 اسفند 1392 توسط : هوازاده