تبلیغات
حجاب تاج بندگی - حجاب و ایجاد ولع

حجاب تاج بندگی

برخی‌ها عقیده دارند که حریم ایجاد کردن میان زن و مرد باعث زیاد شدن اشتیاق و التهابات می‌شود و می‌گویند؛  انسان حریص از آنچه از او منع می‌شود حریص‌تر می‌شود. لذا منع شدن از مسائل جنسی، باعث می‌شود تا فرد نسبت به مسائل جنسی حریص‌تر شود و اگر این غرایز سرکوب شود باعث بوجود آمدن بسیاری از بیماری‌های روحی و روانی نیز می‌شود و می‌گویند؛ برای اینکه این حرص و ولع ایجاد نشود، باید روابط بین زن و مرد آزاد و قید و بندی نداشته باشد و معتقدند که وقتی حجاب برداشته شود بعد از مدتی همه چیز عادی شده و با این کار از تجاوز و روابط نامشروع که از محدودیت حجاب بوجود آمده، کم می‌شود.

امّا باید گفت؛ این بعضی‌ها که از حرص و ولع می‌گویند، آیا این حرص و ولع، قابل مدیریت و کنترل است یا خیر؟ جایگاه خانواده در کنترل و مدیریت این ولع به چه اندازه است؟

باید گفت که این جمله‌ی درستی نیست که انسان از چیزی که منع می‌شود حریص‌تر می شود و به سمت آن تحریک می شود. حالا اگر کاری مورد نشان دادن قرار نگیرد و یا کمتر باعث تحریک در فرد شود این حس در آن کمتر مورد توجّه قرار می‌گیرد. بی شک تبرّج و خودنمایی زن در جامعه و رفت و آمدهای آزاد بیشتر از محروم بودن و نداشتن دسترسی سبب انحراف جنسی می‌شود.

غریزه‌ی جنسی در انسان دارای دو جنبه است یک جنبه معنوی و یک جنبه جسمی.

در کشورهای غربی از جنبه معنوی غافل هستند و به همین دلیل است که بی‌حجابی و روابط آزاد را وسیله‌ی خاموشی حرص در این زمینه می‌دانند. در جنبه معنوی به خاطر سیری ناپذیری، خود را به صورت امیال تنوع طلبی نشان می‌دهد و این عطش (هوس) در این غریزه انسان را به جایی می‌رساند که عشق در پیش آن بی‌معنی می‌شود و جایش را به هرزگی و بی‌ و باری می‌دهد.

وقتی که حریم‌ها ایجاد می‌شود واقعا زیباست؛ این حفظ پوشش از طرف زن و مدیریت و خود نگه داری از طرف مرد باعث می‌شود که احساسی لطیف و عالی در انسان ایجاد شود که انگیزه ازدواج را در او بالا می‌برد و جای خود را به  عشق و زندگی و... می‌دهد.
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 آذر 1392 توسط : هوازاده